Zasláno Neděle 3 listopad 2013 od Tomáš Slavík

V digitální divizi Mafra a.s. potřebovali trochu oživit zdi chodeb a skleněné příčky v prostorách jejich kanceláří v Praze na Andělu. Bylo zapotřebí udělat grafické návrhy, vyrobit samolepky a také vše na místě nalepit. Zkrátka úkol jako stvořený pro Fugu!

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE

Samolepicí typografická dekorace na zeď v chodbách Mafra a.s.

Zprvu jsme trochu váhali, jak se zakázky chopit, ale ve finále nám to zadání od zákazníka poměrně dost usnadnilo. Mělo to být decentní, dostatečně konzervativní, přitom trochu hravé a tématicky relevantní. A hlavně, měly se tam objevit všechny webové adresy jednotlivých digitálních projektů Mafry. 

Samolepicí dekorace na zeď na míru do chodby

Zvolili jsme tedy typograficky pojaté kompozice, rovnoměrně rozprostřené pro plochách tak, aby se neztratila dynamika, ale zároveň, aby grafika nepůsobila příliš „těžce”. Texty webových adres jsou doplněny stylizovanými ikonkami, které navazují na vše propojují linky.

Samolepky na zeď na míru do firemní chodby

Jednalo se o dlouhou chodbu, kde byly zdi ze sádrokartonu a dále plochy skleněných příček, na které jsme lepili samolepky evokující pískované sklo. Z této zakázky máme velkou radost, protože nám vysloveně sedl její charakter a také protože kanceláře Mafry se nacházejí 5 minut autem od našeho skladu :-)

Samolepici fólie efekt mléčné sklo na skleněných příčkách na recepci Mafra

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE


Nenašli jste co hledáte?

Zkuste vyhledat konkrétní výraz nebo nám sdělte vaši představu!

Nahoru

Přidejte se k nám

Fugu Facebook Fugu Twitter Fugu YouTube

Zboží expedujeme maximálně do třech pracovních dní

Fugu novinky emailem

Přihlášením souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů