Zasláno Neděle 25 květen 2014 od Tomáš Slavík

Dostali jsme příležitost realizovat grafické dekorace kanceláří společnosti Vandemoortele, samozřejmě pomocí našich samolepek na zeď. Protože našemu klientovi se líbily naše proužkované samolepky vyrobené dle fotografie, dostali jsme od něho několik produktových fotografií, které jsme dále začali zpracovávat.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE V NAŠÍ FOTOGALERII

Samolepicí grafika na stěně - detail

Zblízka samolepka vypadá spíše jako abstraktní směs náhodně zvolených tvarů. Důležité je neopomenout fakt, že samolepicí materiál je pouze na šedých místech. Zbytek (světlá místa) je pouze barva zdi, bez jakékoli transparentní fólie. Výsledný efekt působí tedy jako velice precizní malba na zdi.

Proužkovaná samolepka dle fotografie na zdi

Při pohledu zdálky se pak nalepený motiv na zdi opticky vykreslí a všechny tvary samolepky pomáhají dokreslit i relativně malé detaily původní fotografie.

Samolepky na míru - logo Vandemoortele

Součástí zakázky byla také uvítací grafika u vstupu do kanceláří, kde byl k dispozici pouze relativně malý kout, navíc se svislou lištou a termostatem. Náš grafický návrh pomohl k tomu, že naše samolepky na zeď nakonec z tohoto prostoru vytvořily rozhodně reprezentativní část tohoto, původně zcela nezáživně vypadajícího, interiéru. VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE V NAŠÍ FOTOGALERII

 

Nenašli jste co hledáte?

Zkuste vyhledat konkrétní výraz nebo nám sdělte vaši představu!

Nahoru

Přidejte se k nám

Fugu Facebook Fugu Twitter Fugu YouTube

Zboží expedujeme maximálně do třech pracovních dní

Fugu novinky emailem

Přihlášením souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů