Zasláno Středa 22 říjen 2014 od Tomáš Slavík

Není to tak dlouho, co jsme do našeho sortimentu přidali vedle grafických samolepek na zeď také další, tentokrát především praktické samolepicí popisovatelné samolepky. A už si je mnozí naši zákazníci velmi pochvalují (stejně tak jako my). Jedná se skutečně o velice praktickou a zároveň stylovou záležitost.

Bílé tabulové samolepky na zeď

K nám do kuchyně jsme si nalepili takovouto menší, ale velice praktickou bílou samolepicí popisovatelnou fólii. Protože bílá tabulová fólie má lesklý povrch, hodí se perfektně k našim kuchyňským skříňkám. Spodní skříňka je s originálním lakem, ta nad ní má na sobě nalepenou tabulovou fólii.

Bílá samolepicí tabulová fólie nalepená na skříňce v kuchyni

 Bílá nalepovací tabulová fólie na kuchyňské skříňce detail

 

Ve větším formátu vypadají bílé popisovatelné samolepky opravdu skvěle, zvlášť v kontrastu s barevným pozadím. Kromě kanceláří, kam se tabulové fólie hodí asi nejvíce, je lze samozřejmě lepit všude tam, kde vám budou užitečné. Povrch pro lepení však musí být hladký, protože fólie kopíruje povrch zdi.

Velká bílá samolepicí tabule na zeď do kanceláře

 

Černé tabulové samolepky

Černá tabulová samolepicí fólie představuje klasiku, kterou máme v prodeji nejdéle. Vypadá skvěle v kontrastu s okolním interiérem a z praktického hlediska ji lze také velice doporučit. Nehledě na to, že děti jsou obvykle z jakékoli tabule nadšeni, tak proč jim nedopřát něco originálního, co si mohou nalepit klidně i na nábytek. Jen pozor na náruživé výtvarné typy dětí, křídy po sobě samozřejmě nechávají prach.

Černá tabulová samolepka v dětském pokojíčku na nábytku

 

Černá nalepovací tabulová fólie v kuchyni

 

Samolepicí tabulové fólie s rámečkem

Kromě prodeje tabulových samolepek po metráži, prodáváme i jednotlivé tabule s praktickým rámečkem. V sortimentu máme tabulové fólie jak s jednoduchým rámečkem, tak tabule doplněné jednoduchou grafikou, nebo přímo abecedou, kterou ocení především začínající školáci a školačky.

Bílá samolepicí tabule na zeď s rámečkem

Černá nalepovací tabule kočka v dětském pokojíčku na zdi

Samolepicí tabule piraňa bílá

 

Nenašli jste co hledáte?

Zkuste vyhledat konkrétní výraz nebo nám sdělte vaši představu!

Nahoru

Přidejte se k nám

Fugu Facebook Fugu Twitter Fugu YouTube

Zboží expedujeme maximálně do třech pracovních dní

Fugu novinky emailem

Přihlášením souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů