Velikonoce se nám už "LEPÍ" na paty!

Čtvrtek 3 březen 2016 od Fugu

Velikonoce se nezadržitelně blíží a přichází čas pomalu myslet i na velikonoční výzdobu a dekorace. Ke každé objednávce vám navíc od 7.3. do 24.3. ještě přibalíme velikonoční mini sadu samolepek zdarma!

Nabízíme velikonoční dekorace do interiéru v podobě velikonočních samolepek FUGU.

Naše velikonoční samolepky nemají vypadají nalepené téměř jako precizní malba, protože mezi grafikou není žádný materiál navíc. Naše dekorace můžete lepit na stěny, okna, dveře (na venkovní dveře můžete lepit i z venku), kuchyňskou linku, dózy, talíře, misky, sešity, obaly, boxy na ubrousky, krabice, dřevo...zkrátka všude možně :-). Samolepku pak sloupnete snadno bez poškození povrchu, na který jste ji nalepili. Velikonoční samolepky najdete v našem eshopu v sekci Novinky.

 Samolepicí velikonoční dekorace na zed velikonoční kuřátka

Samolepící dekorace na zeď velikonoční kuřátka vejce

velikonoční samolepky na stěnu velikonocní králíci

 Velikonočni dekorace slepice a kuřátkaVelikonocní králíček a kuřátka na okno pískovane sklo000 žlutá025Samolepicí dekorace na zeď velikonoční ptáčci a vejce

Samolepka na zeď kuřátka a ptáčci v interiéru velikonoce


Mateřská školka Hostivice

Středa 25 březen 2015 od Fugu

Pro státní mateřskou školku v Hostivici jsme k vyrobili na míru menší dekoraci na zeď do třídy berušek. Paní učitelky se rozhodly pro výzdobu interiéru, pomocí samolepek na zeď. Pro dekoraci vybraly prostor nad dveřmi, které oddělují hernu a část se stolečky. Celý návrh i téma nechaly na nás. 

 Jelikož se jedná o třídu Berušek, rozhodli jsme se pro kreslené berušky v dětském stylu, které budou znázorňovat pobyt dětí ve školce. Berušky jsou zobrazeny tak, jakoby se dívaly do objektivu fotoaparátu - jakoby je někdo fotil při jejich běžném pobytu např. na zahrádce. Tyto samolepky na zeď  tvoří černé čáry, které jsme nalepili přes červenou barvu, tím se vytváří dojem, jakoby je děti namalovaly a vybarvily červenou. Všechny berušky se usmívají stejně jako spokojené děti v Beruškách :-).

Pro Vás zde máme malou fotoreportáž, od návrhu samolepek až po realizaci:

Zeď před nalepením Fugu samolepky na míru.

Ms hostivice třída bez samolepky na zeď

 

 Nejprve jsme si vytvořili skicu, dle které samolepky na stěnu vyrobíme...

Samolepky na zeď podklad skica

 ....po té jsme vše překreslili do digitální podoby a vybarvili...

Návrh fugu samolepky na zeď

...následovala výroby beruškové dekorace na zeď. Vše probíhalo pod přísným dětským dozorem :-).

 Výroba samolepky na zeď na míru pro mš hostivice

 

Výroba samolepky na zeď fugu na míru

Fugu samolepku jsme nalepili na zeď přes přenosovou fólii.

Realizace samolepky na zeď na míru mateřská škola Hostivice

Realizace dekorace na zeď na míru mateřská škola

Realizace polepu na zeď na míru mateřská škola

 Nakonec naše dílo zhodnotily děti a paní učitelky. Jsme rádi, že se jim líbí.

 

 


Odběrná místa DPD Parcel shop

Pondělí 16 březen 2015 od Tomáš Slavík

Nově jsme zavedli možnost osobního vyzvednutí Fugu samolepek na více jak osmdesáti odběrných místech po celé ČR a to formou odběrných míst DPD Parcelshop. 

Aktuální seznam všech odběrných míst, s možností vyhledání těch ve vašem nejbližším okolí, naleznete na adrese www.dpdparcelshop.cz

Fugu osobní vyzvednutí samolepek na zeď

Vyzvednutí na pobočkách DPD Parcel shop je zpoplatněno a to částkou 50 Kč.

Osobní vyzvednutí na adrese Na Poříčí 23, Praha 1 je ZDARMA.


VIDEO PF 2015

Středa 24 prosinec 2014 od Tomáš Slavík

Přejeme Vám všem krásné Vánoce, povedeného Silvestra a perfektní nový rok!
Děkujeme našim zákazníkům, moc si vážíme Vaší přízně a věříme, že při nás zůstanete i v roce 2015.


Tipy na vánoční dárky

Neděle 21 prosinec 2014 od Tomáš Slavík

Abychom vám usnadnili výběr vánočních dárků na poslední chvíli, připravili jsme pro vás inspirativní selekci těch samolepek na zeď, které jsou podle nás jako dělané pro podobné příležitosti. Vtipné, praktické nebo třeba s vlastním textem, to vše představuje potenciál pro opravdu originální a osobní dárek...

Samolepky na zed nezapomen ikonky ke dverim

Cerna nalepovaci tabule pro deti hroch

Dp2

Destky metr grow s chlapcem  nalepka na stenu 056 031

 

Jezci rodinka samolepky na zed

Lenochod samolepka na stenu vedle postele

Nebezpeci urazu samolepka na dvere

Samolepici kalendar na zed pro psani kridou

Samolepici party puntiky na sklenickach od vina

Samolepici tabule na zed s rameckem cerna 063

Samolepici tabule na skrini v detskem pokoji

Samolepici text pisnicky nalepeny na bile zdi nad cd prehravacem

Samolepka na lednici nezer

Samolepka 59 bowl fish 01

Samolepka 63 suricates 01

Samolepka 89 anti stress point 01

Samolepka 94 kotatko 01

Samolepky oznaceni kosu na trideny odpad

Vtipna textova samolepka na zed na tema kavy nad stolkem s kavou


Doručení samolepek do Vánoc

Čtvrtek 4 prosinec 2014 od Tomáš Slavík

Vánoční dárky můžete stále s klidem objednávat! Objednáte-li do 18.12., naše samolepky na zeď k Vám určitě do 23.12. dorazí. 

Vánoční doručení samolepek na zeď

Každý rok je to stejné. Nakupování dárků na poslední chvíli a nervozita s tím spojená. Nemusíte se však bát, že by se objednané samolepky nestihly doručit pod vánoční stromeček. Stačí objednat nejpozději 18.12. a můžete být v klidu. Tak směle do toho, na výběr máme už opravdu velké množství designových samolepek na zeď.


Jak nalepit samolepicí tabulovou fólii - návod

Pondělí 9 červen 2014 od Tomáš Slavík

Do prodeje jsme nově zařadili i tabulové (popisovatelné) nalepovací fólie. V tomto článku naleznete video návod k jejich aplikaci, který platí jak pro klasické černé tabulové fólie pro kreslení křídami, tak bílé tabulové fólie, na které se dá psát fixami.


Proužkované samolepky na zakázku

Neděle 25 květen 2014 od Tomáš Slavík

Dostali jsme příležitost realizovat grafické dekorace kanceláří společnosti Vandemoortele, samozřejmě pomocí našich samolepek na zeď. Protože našemu klientovi se líbily naše proužkované samolepky vyrobené dle fotografie, dostali jsme od něho několik produktových fotografií, které jsme dále začali zpracovávat.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE V NAŠÍ FOTOGALERII

Samolepicí grafika na stěně - detail

Zblízka samolepka vypadá spíše jako abstraktní směs náhodně zvolených tvarů. Důležité je neopomenout fakt, že samolepicí materiál je pouze na šedých místech. Zbytek (světlá místa) je pouze barva zdi, bez jakékoli transparentní fólie. Výsledný efekt působí tedy jako velice precizní malba na zdi.

Proužkovaná samolepka dle fotografie na zdi

Při pohledu zdálky se pak nalepený motiv na zdi opticky vykreslí a všechny tvary samolepky pomáhají dokreslit i relativně malé detaily původní fotografie.

Samolepky na míru - logo Vandemoortele

Součástí zakázky byla také uvítací grafika u vstupu do kanceláří, kde byl k dispozici pouze relativně malý kout, navíc se svislou lištou a termostatem. Náš grafický návrh pomohl k tomu, že naše samolepky na zeď nakonec z tohoto prostoru vytvořily rozhodně reprezentativní část tohoto, původně zcela nezáživně vypadajícího, interiéru. VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE V NAŠÍ FOTOGALERII

 


Samolepky pro studio Breezy

Neděle 15 září 2013 od Tomáš Slavík

I přes to, že kromě Fugu eshopu se ve Fugu se specializujeme hlavně na komplexní grafické řešení povrchů zdí v interiéru, určitě nepohrdneme ani zakázkou, kde dostaneme na starost pouze výrobu a následnou aplikaci samolepek na zdi, případně na jiné hladké povrchy v interiéru.

samolepky na zeď na míru pro breezy

Samolepky na zeď na míru pro breezy - detail

Tak tomu bylo například i v případě výzdoby zdí v pražských kancelářích internetového studia Breezy.cz. Ti mají vlastní grafické oddělení a zaslali nám tedy již hotové návrhy, které se nám, mimochodem, moc líbí!

 Samolepky na zdi v chodbě studia Breezy

Samolepky na zeď na míru v kancelářích na chodbě

Myslím, že výsledek se opravdu povedl a tyto minimalisticky pojaté samolepky vytvořily ve vstupní chodbě a v zasedací místnosti těchto příjemných kanceláří příjemný a nevtíravý dojem v celkově decentním pojetí. 

Samolepky na zdech v zasedací místnosti

Samolepky na zdech v zasedací místnosti breezy

Samolepky na zdech v zasedací místnosti breezy - detail


Schodiště Allianz: MALBA přes šablony

Pondělí 29 duben 2013 od FUGU

Vyhráli jsme tendr na výzdobu hlavního schodiště v budivě sídla pojišťovny Allianz. Protože se jedná o únikové schodiště, museli jsme zvolit technologii malby přes samolepicí šablony. Všechny fotografie naleznete v této fotogalerii.

Malba přes šablony schodiště Allianz

Malba přes šablony schodiště Allianz

Malba přes šablony schodiště Allianz

VŠECHNY FOTA NALEZNETE ZDE


Výprodej nevyzvednutých samolepek

Úterý 12 březen 2013 od FUGU

Založili jsme novou sekci SLEVY, kam budeme průběžně umisťovat samolepky, které se nám nashromáždily v našich regálech. Jedná se o zcela nepoužité samolepky, které si naši zákazníci během naší existence objednali, ale nevyzvedli (ať už u nás ve skladu, nebo na poště atp). 

Výprodej levné samolepky na zeď


Tyto samolepky jsou již vyrobené, není u nich tedy možné měnit velikost ani barevnost (barevnost lze občas změnit jen u částí motivu, to je vždy popsáno v detailu konkrétního motivu).

Dále do slev budeme průběžně umisťovat také mírně poškozené samolepky, ale většinou se jedná skutečně o velice drobnou vadu, která je navíc zdokumentována fotografií. 

Tyto levné samolepky přidáváme průběžně (máme jich to poměrně dost), takže se určitě vyplatí tuto sekci sledovat. Popřípadě se můžete osobně zastavit u nás ve skladu a něco pěkného a levného si tady vybrat.


Předvánoční slevy jako dárek od Fugu

Úterý 6 listopad 2012 od Fugu

V předvánoční akci jsme zlevnili spousty samolepek, včetně těch nejoblíbenějších! Projděte si náš eshop, určitě si vyberete kvalitní dárky za výborné ceny!

Vánoční slevy

Například: Kvetoucí strom z 1260 Kč na 1070Kč, Kočky z 660Kč na 590Kč, Surikaty z 380Kč Kč na 320Kč, Crazy kuchyň z 390Kč na 300Kč, City park z 390Kč na 280Kč, Venku z 360Kč na 240Kč.

Krásné motivy z přírody: Gepard z 620Kč na 490Kč, Orchidei s poupaty ze 440Kč na 380Kč, Orchidei z 680Kč na 490Kč

Také jsme zlevnili celou řadu dětských dekorací, třeba  Vesmír a hvězdičky ze 490Kč na 410Kč, Jednorožec z 720Kč 640Kč.

Ze sportů např. Horolezec z 620Kč na 450Kč.

A SPOUSTY DALŠÍCH.

Ke každé objednávce obdržíte samolepku origami ptáčka zdarma.

Tip: Nově nabízíme také Vánoční dárkové certifikáty.


Origami ptáček ZDARMA ke každé objednávce!

Pátek 21 září 2012 od FUGU

Ke každé objednávce vám přibalíme i malou pozornost, samolepku Origami ptáčka. I přes to, že je to ptáček malinký (na výšku má cca 9 cm), určitě mu to bude na vaší zdi slušet! Skvěle vypadá např. "sedící" na poličce, na vypínači, nebo prostě jen tak volně na zdi.

Na této samolepce si můžete také nejprve zkusit postup lepení pomocí přenosové fólie, abyste si u lepení vašeho zakoupeného motivu byli jistější.

Samolepka na zeď origami ptáček nalepený na zdi - dárek zdarma


Typo design - nalepte si vlastní text!

Středa 25 červenec 2012 od FUGU

Nalepte si do pokoje text oblíbené písničky nebo třeba nějakou vtipnou hlášku. S novými Fugu samolepkami to není problém!

U FUGU textových samolepek si můžete navolit text a jeho vzhled přesně dle Vašich představ. Vlastní velikost, zvolit si font, barvu, zarovnání... Navíc grafická úprava textu je v ceně.

  • výběr z 11 fontů, nebo online z další hromady fontů!
  • na výběr 42 barev!
  • můžete si změnit velikost, s tou se mění i cena.
  • grafická úprava textu v ceně.

Písmenka nalepíte jednoduše, celý text je připraven na přenosové fólii.

Samolepky Vlastní text: Cena za písmenko o velikosti 3x5cm je 5Kč.

Samolepky Vlastní text citát: Uvozovky pro znázornění citátu nebo hlášky. Cena za písmenko 12x20cm je 50Kč. U citátu jsme navrhli větší výchozí velikost. Můžete si volit velikost, s tou se mění i cena.

Samolepky Vlastní text obrovský: Perfektní designový doplněk - obrovská písmena. Výchozí rozměr písmene 30x50cm.

Další novinkou je vtipná dekorace na zeď Test zraku, kde do pyramidy textu, jaký znáte od lékaře, dosadíte vlastní text.

A v neposlední řadě samolepka na stěnu Abeceda jako designový prvek, pro děti, do pokoje nebo pro praktické označení např. knihovny.

Novinka text velký na zdi v moderním interiéru

Citat textove samolepky nalepeny na bile zdi v obyvaku

Pismena abecedy na zdi v detskem pokojicku s detmi v popredi

Vlastni samolepici text nalepeny na zdi pracovna

Samolepka do koupelny samolepici text nalepeny na skle

Vlastni text velky na zdi v modernim interieru fugu

Samolepka na zed test zraku s vlastnim textem

ZOBRAZIT VŠECHNY TEXTOVÉ SAMOLEPKY


Vyzdobili jsme Cleevio

Středa 4 červenec 2012 od FUGU

O tom, že jsme v červnu jen neleželi u vody, ale také navrhovali, vyráběli a lepili samolepky na zeď, se můžete přesvědčit sami. Prohlédněte si zdařilou realizaci ve firmě Cleevio. Jedná se o mladou, ale již velice úspěšnou společnost a jako hlavní téma byl zvolen vesmír. První návrh našeho klienta úplně tak nenadchl, ale jakmile jsme si po prvním nástřelu ujasnili, kam budeme směřovat, šla spolupráce jako po másle. Vzhledem k barevnosti jsme jednotlivé barevné fólie museli vrstvit přes sebe, takže lepení samolepek bylo trochu pracnější, ale myslím, že výsledek rozhodně stojí za to:

Ufonek na zdi pod schody ve firmě Cleevio

Robot z radiatoru na zdi v Cleeviu

Hlavní samolepka raketky na stěne ve společnosti cleevio

Samolepka létajícího talíře s logem nalepená na dveřích

 

Samolepky robotů vytořené s využitím plochých radiatorů

Samolepka raketka vytvořená u svítidla

DALŠÍ FOTOGRAFIE ZDE

 


Další novinky v eshopu!

Pátek 15 červen 2012 od Fugu

Přidali jsme další nové samolepky do eshopu. Tentokrát jsme se zaměřili na přírodní motivy a motivy pro děti. Nalepit si můžete třeba krásnou bonsai, nebo rovnou celý strom v květináči. Z dětských motivů vás může zaujmout například parádní kreativní tapeta berušky. Dále z oblíbených motivů je tu třeba víla a dinosauři nebo barevné rybičky do koupelny.

Všechny nové samolepky si prohlédněte v našem eshopu.

Samolepící barevné berušky a kytičky na zdi v dětském pokoji blog

Samolepka větev na bílé zdi nad gaučm v minimalistickém obýváku fugu blog

Vtipné samolepky do kuchyně nalepené na zdi nad pracovní deskou fugu blog

Interiérová samolepka bonsai nalepená na skle nad skříňkou fugu blog

Další nové samolepící motivy na zeď naleznete ZDE.Nebojte se úprav - samolepka z katalogu upravená pro zákazníka

Úterý 12 červen 2012 od Fugu

Pro našeho oblíbeného stálého zákazníka jsme na jeho přání upravili samolepku Fugu monster z našeho online katalogu. Pokud máte zajímavý nápad, ale prodávaná samolepka vám plně nevyhovuje, nebojte se nás oslovit s úpravami. Cenový rozdíl není vůbec závratný a výsledek bude jistě tak dobrý jako realizace na fotografii.

Samolepky monster vrtulníky se jmény na příčce v kanceláři


Dvě krásné nové samolepky s přírodními motivy jsou na světě

Středa 30 květen 2012 od FUGU

Novinkou v našem eshopu jsou dvě krásné samolepky s přírodními motivy. Rozkvetlá jarní větev určitě potěší každou romantickou duši, zrovna tak jako nádherná orchidej.

Decentní samolepka orchidei na zdi v obývaku


Trafostanice PRE

Čtvrtek 24 květen 2012 od Fugu

Náš hlavní designer Tomáš Slavík se zúčastnil soutěže o design trafostanice PRE - s názvem Predelej to po svém. Jeho návrh byl vylosován mezi 14ti nejlepšími ze 400 návrhů a bude se realizovat! Pokud se vám jeho návrh líbí, můžete pro něj ještě hlasovat na stránkách soutěže. Naši designéři jsou zkušení a do pěkného designu vám zabalí třeba i vaši vlastní trafostanici, pokud si to budete přát :-). Každopádně, s návrhy na míru jsme tu pro vás!

PRE - Pražská energetická. Vítězný design v soutěži o design trafostanice

Pražská energetická. Vítězný design v soutěži o design trafostanice

PRE - Pražská energetická. Vítězný design v soutěži o design prazskych trafostanic


Kupte si Fugu samolepky na Andělu!

Pátek 5 únor 2010 od Fugu

Nově si můžete zakoupit naše samolepky na zeď v pražské prodejně NOBL nábytek na Andělu. Přesná adresa je: Nádražní 116, Praha 5 (Anděl). Ukázat na mapě.

Fugu samolepky na zeď k dostaní v prodejně Nobl

Fugu dekorace na zeď k dostaní v prodejně Nobl


Nenašli jste co hledáte?

Zkuste vyhledat konkrétní výraz nebo nám sdělte vaši představu!

Nahoru

Přidejte se k nám

Fugu Facebook Fugu Twitter Fugu YouTube

Zboží expedujeme maximálně do třech pracovních dní

Fugu novinky emailem

Přihlášením souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů