Kanceláře Wargaming

Na podzim proběhla zajímavá realizace v interiéru kanceláří firmy Wargaming, tvůrců např. slavné hry World of tanks. Tato zakázka na míru byla pro nás zajímavá z hlediska různorodosti aplikace interiérového designu na stěny. Prostory kanceláří zahrnují většinu toho, na co jsme zaměřeni. Řezané samolepky na stěnu, tištěnou grafiku, celoplošné tapety ze samolepicího materiálu Phototex, bílé popisovatelné magnetické tabule a dokonce i malbu přes šablony. Malba přes šablony na zeď není u klientů až tak obvyklá. Zde jsme měli jednu stěnu stylizovat i do street art effektu. Výzvou byl poměrně krátký termín. To se zvládlo, klient byl spokojen a z toho vyplývá, že my také. 

Tištěné celoplošné polepy letadel, lodí a tanků jsme vyrobily z unikátního materiálu Phototex. Je ekologicky nezávadný, skvěle se lepí, ale také se výborně sundavá. 

O tom, že grafika na stěně perfektně oživí a doplní kancelářské prostory, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Dokážete si představit prostorné kanceláře jen s prázdnými stěnami? My ano, a je to nuda:-).

Nenašli jste co hledáte?

Zkuste vyhledat konkrétní výraz nebo nám sdělte vaši představu!

Nahoru

Přidejte se k nám

Fugu Facebook Fugu Twitter Fugu YouTube

Zboží expedujeme maximálně do třech pracovních dní

Fugu novinky emailem

Přihlášením souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů