Co jsou to samolepicí šablony?

Samolepicí šablony jsou poloprůhledné samolepicí fólie, které se nalepí na zeď (nebo jiný, hladký a stabilní povrch), poté se přes ně nanese barva a nakonec se ze zdi sloupnou. I když malování přes šablony je náročnější, než lepení samolepek, pro některé účely se hodí více než samolepky (viz info níže).


Jaký je výběr motivů a jak šablony objednám?

Vyberte si (téměř) libovolnou samolepku a při objednávání na pokladně napište do poznámky, že si přejete místo samolepek samolepicí šablony. Cena zůstane stejná jako za samolepky.


Jak mám postupovat při aplikaci a jakou mám použít barvu?

Určitě si projděte tento podrobný návod, kde je vše detailně popsáno.


Kdy použít šablonu místo samolepky?

Šablony doporučujeme zvolit především tehdy, má-li dekorace být na ploše ve veřejných prostorech, kde hrozí ničení nebo slupování samolepek vandaly, dětmi a podobně. V případě, že máte doma všetečné dítko, které sloupne ze zdi co mu pod ruku přijde, malba přes šablony může být i zde výborným řešením. 

Dále jsou šablony vhodné do restaurací, na fasády, do hotelů a nebo do interiérů, kam by se samolepky svým charakterem prostě nehodily. Nespornou výhodou šablon je, že si můžeme zvolit v podstatě libovolnou barvu, kterou pro vytvoření dekorace použijeme. Takže grafika tak může být např. i v exteriéru, použijeme-li odpovídající druh barvy. Zároveň je možné použít například různé druhy tónovacích barev, takže lze snadno dosáhnout naprosto stejné barvy grafiky, jakou je natřena např. vedlejší zeď.


Je možné malovat přes šablony vícebarevné motivy?

Ano, ale pokud se barva aplikuje přes jinou, je třeba nechat spodní barvu nejprve důkladně vyschnout, alespoň cca 10 dní a poté teprve provést aplikaci další barvou. 

Asi to nezvládnu, pomůžete mi?

Určitě ano! Ať už se jedná o motiv vytvořený na míru přímo pro vás, nebo motiv z naší nabídky, aplikaci vám rádi zajistíme. Pro bližší informace a cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

Nenašli jste co hledáte?

Zkuste vyhledat konkrétní výraz nebo nám sdělte vaši představu!

Nahoru

Přidejte se k nám

Fugu Facebook Fugu Twitter Fugu YouTube

Zboží expedujeme maximálně do třech pracovních dní

Fugu novinky emailem

Přihlášením souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů