V pražském Florentinu jsme realizovaly zakázku ve zbrusu nových kancelářích firmy Bluelink. Zakázka zahrnovala výzdobu zasedacích místností, návrh vzhledu navigačního systému, celoplošné nebo částečné polepy skel až po redesign skartovacích košů.

Na zakázce jsme úzce spolupracovali s vedením firmy a svěřeno nám toho bylo, k naší radosti, dost. Od výběru fotografií, návrhů až po realizaci. Celoplošné tapety jsme vyrobili z materiálu phototex.cz, pro jeho unikátní vlastnosti a snadné lepení i sundavání.

   Dále jsme ve firmě navrhovali vzhled navigačního systému. Jako sjednocující prvek navigačního systému jsme použili ikonu letadla se vzdušnou čarou, kterou jsme dále aplikovali v různých vhodných variantách. 

U jednotlivých jídelních zón byl požadavek na více soukromý, ale stále prosvětlený prostor. Jídelní část "shalet" jsme polepili průhlednou potištěnou fólií s motivem lesa. Druhou kuchyňku s jídelnou jsme popepili fólií pískované sklo s motivy bistra-kavárny.

 I malé detaily dělají mnoho a proto jsme předělávali nevzhledné černé plastové koše určené ke skartování papíru.

Firma Bluelink vyhrála soutěž Zasedačka roku 2016, jsme rádi, že jsme se mohli zapojit do realizece těchto zdařilých prostor!

 

Nenašli jste co hledáte?

Zkuste vyhledat konkrétní výraz nebo nám sdělte vaši představu!

Nahoru

Přidejte se k nám

Fugu Facebook Fugu Twitter Fugu YouTube

Zboží expedujeme maximálně do třech pracovních dní

Fugu novinky emailem

Přihlášením souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů