FUGU slaví 10 let!

Letos slavíme 10 let založení grafického interiérového studia FUGU. K výročí přinášíme spoustu novinek - nový web, nový eshop a nové motivy.

Děkujeme našim zákazníkům!

Je to 10 let, co jsme se ve FUGU začali věnovat interiérovému grafickému designu. Předně chceme poděkovat všem našim zákazníkům. Děkujeme firmám, školám a dalším institucím, které využily našich služeb a nechaly si od nás navrhnout polepy, samolepky a tapety a také všem zákazníkům našeho eshopu, kteří si vybírali z naší široké nabídky vinylových samolepek na zeď.
 

Hlavní novinky:

 

K 10. letům nový WEB a ESHOP

K tomuto jubileu máme velkou novinku, spustili jsme zbrusu nový WEB, kde si můžete prohlédnout naše reference a fotografie z realizací na míru, najít řadu videonávodů pro lepení tabulí, vinylových samolepek a phototexových polepů, plakátů a tapet.


 

Spustili jsme nový ESHOP, který postupně plníme novými samolepkami na zeď, tapetami a plakáty.  Do eshopu jsme zařadili novou sérii samolepek na zeď, nazvanou Fugu EKO, která zahrnuje plakáty, tapety, samolepky a další designové polepy zhotovené z ekologicky zodpovědného materiálu Phototex, který není na jedno použití a lze nesčetněkrát přelepovat. Eko-solventní latexový tisk - šetrný k životnímu prostředí

Tiskneme ve vysokém rozlišení, velmi kvalitním eko-solventním latexovým tiskem, který je šetrný k životnímu prostředí.

10 let! 10% sleva + stylový dárek

Ke každé objednávce obdržíte slevu 10% a dárek k tomu! Akce platí do 31.5.2019 a u dárků do vyčerpání zásob. Pro dámy kvalitní kšiltovka s koženým zapínáním, pro pány šedá s hnědou rybou Fugu.
Dárek se automaticky objeví zdarma v košíku, pokud si budete přát jiný dárek, klikněte na tlačítko změnit a vyberte si.
Pro využití slevy 10% vložte na pokladně tento kód: fugu10let 
Všechny články