Bluelink kanceláře

V pražském Florentinu jsme realizovali zakázku ve zbrusu nových kancelářích společnosti BlueLink International. Zakázka zahrnovala výzdobu zasedacích místností, návrh vzhledu navigačního systému, celoplošné nebo částečné polepy skel až po redesign skartovacích košů. Na zakázce jsme úzce spolupracovali s vedením firmy a svěřeno nám toho bylo, k naší radosti, dost. Od výběru fotografií, návrhů až po realizaci. Celoplošné tapety jsme vyrobili z ekologického tkaného materiálu, pro jeho unikátní vlastnosti a snadné lepení i sundavání.

Dále jsme ve firmě navrhli vzhled navigačního systému. Jako jednotící prvek navigačního systému jsme použili ikonu letadla se vzdušnou čarou, kterou jsme dále aplikovali v různých vhodných variantách. U jednotlivých jídelních zón byl požadavek na více soukromý, ale stále prosvětlený prostor. Jídelní část „shalet” jsme polepili průhlednou potištěnou fólií s motivem lesa. Druhou kuchyňku s jídelnou jsme popepili fólií pískované sklo s motivy bistra/kavárny.

I malé detaily dělají mnoho a proto jsme přelepovali například i nevzhledné černé plastové koše určené ke skartování papíru, nebo označovali jednotlivé skříňky v kuchyňce.

Firma Bluelink vyhrála soutěž Zasedačka roku 2016, jsme rádi, že jsme se mohli zapojit do realizace těchto zdařilých prostor!
  • Místo: Praha
  • Design: Fugu
  • Technologie: Latexový tisk na Phototex, tvarový ořez do vinylových fólií, pískovaná fólie na sklo, samolepicí tabule.