Nový interiér Fugu studia

V rámci oslav deseti let Fugu jsme se konečně „podívali” také na interiér našeho studia v Hostivicích.
Naše studio poznáte na ulici snadno, u vchodu máme velkou ceduli s nezaměnitelným Fugu logem. Adresa je Komenského 1247, Hostivice.

Výrobní část prostor věnovaná eshopu, je kromě tématické grafiky opatřená také praktickou samolepicí tabulí na zeď, bez které si již běžný provoz ve firmě dokážeme jen těžko představit.Tématická grafika na zdi „application”, reprezentující jednu z našich nabízených služeb, je vyrobena z vinylových samolepek na zeď.

Vchodové prosklené dveře jsme polepili speciální fólií s efektem pískovaného skla. Pomocí tvarového výřezu jsme vytvořili tenké průřezy ve tvaru fugu loga, které při slunečním svitu ve správnou dobu tvoří v interiéru zajímavý efekt.

Yellow room - kampak asi ty dveře vedou?Fugu základní tým, zleva doprava: pes Coudy, Helena Slavíková, Tomáš Slavík, Hynek Heřman, Ema Vrbíková a Maxmilián Guha.

Náš výrobní stůl se skleněnou deskou a důmyslně vymyšlenými úložnými prostory lze rovněž velmi snadno přestavět na ping-pongový stůl!Originální „neviditelná polička” na krabice zajišťuje svým technickým řešením relativní vzdušnost prostoru ale zároveň nabízí velice praktické využití.Náš „Mix jockey” patří také k nenahraditelnému vybavení našeho studia!

Všechny články